Het team, schooljaar 2020-2021

Tania Dingenouts Directeur

directie@onsmuiderberg.nl

Pauline Goudswaard Schatkamer (1/2)

p.goudswaard@onsmuiderberg.nl

Irma den Hengst Schatkamer (1/2)

i.denhengst@onsmuiderberg.nl

Babs Klein Wiecherink Moestuin (1/2)

b.kleinwiecherink@onsmuiderberg.nl

Elivera van Sloten Moestuin (1/2)

e.vansloten@onsmuiderberg.nl

Marilou Breeuwer Prinsenkamer (3)

m.breeuwer@onsmuiderberg.nl 

Wilma van Houtrijve Prinsenkamer (3) en Ridderzaal (5/6)

w.vanhoutrijve@onsmuiderberg.nl

Lucia Steenhoff Troonzaal (4)

l.steenhoff@onsmuiderberg.nl

Ronja Kool Troonzaal (4)

r.kool@onsmuiderberg.nl

Dorothee Schoevaars Ridderzaal (5/6)

d.schoevaars@onsmuiderberg.nl

Ageeth Melis Kruidentuin (5/6)

a.melis@onsmuiderberg.nl

Regina van Korlaar Kruidentuin (5/6)

r.vankorlaar@onsmuiderberg.nl

Inge Umans Wapenzaal (7/8)

i.umans@onsmuiderberg.nl

Esther v/d Heisteeg Wapenzaal (7/8) e.heisteeg@onsmuiderberg.nl
Rowena de Ruijter Floriskamer (7/8) r.deruijter@onsmuiderberg.nl 
Marcel Burger Floriskamer (7/8) m.burger@onsmuiderberg.nl
   

 

Ellen Klomp Intern Begeleider

e.klomp@onsmuiderberg.nl

Hanneke Rebel Onderwijs Assistent

h.rebel@onsmuiderberg.nl

Alexa Lumberio Onderwijs Assistent

a.lumberio@onsmuiderberg.nl 

Karin Lampen Vakleerkracht gym

k.lampen@onsmuiderberg.nl

Jacinta Kwak Adminstratrice

j.kwak@onsmuiderberg.nl

Toos Rietvelt Conciërge